Wygrana w… dogtrekkingu

Kolejne zwycięstwo naszego reprezentanta! Tym razem autorem sukcesu Olimpijczyka Skorzewo jest Leszek Zblewski, który wraz ze swoim psem Forrestem zajął pierwsze miejsce w dobywających się w sobotę w Kościerzynie zawodach dogtrekkingu.

Leszek i Forrest wystartowali na dystansie 20 km (kategoria MiD), na którym okazali się bezkonkurencyjni. Drugą drużynę wyprzedzili aż o 12 minut. 

Wygraliśmy zdecydowanie, choć Forrest mocno mnie spowalniał – mówił po zawodach ich zwycięzca. – Forrest wyjątkowo miał kiepski dzień, pewnie dlatego, że było ciepło no i długo nie pokonywał ze mną tak dystansów, a to ze względu na moją kontuzję. Tak czy inaczej cieszę się z tego biegu. Ciekawa impreza, interesująca formuła – coś wartego uwagi dla osób spacerujących lub biegających – podobnie jak ja – ze swoim czworonogiem.

Na trasie wyścigu 20-kilometrowego uczestnicy do odnalezienia mieli 8 punktów kontrolnych zlokalizowanych w lesie. Zawody były więc połączeniem biegu na orientację i marszu lub joggingu w towarzystwie psa. Sobotnia impreza rozgrywana była w ramach Pomorskiego Pucharu Dogtrekkingu.

Wyniki: https://docs.google.com/file/d/0B6Rx5gESzkwoQXRvT1E1azhxNkU/edit?pli=1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *