Biegi w Niedamowie

W czwartek, 22 marca w Niedamowie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Zawody rozegrano w trudnych warunkach pogodowych na terenach przylegających do tamtejszej szkoły podstawowej. Nasi biegacze spisali się bardzo dobrze wygrywając 3 z pośród 4 kategorii drużynowych oraz zdobywając 7 medali w rywalizacji indywidualnej.

Indywidualnie złote medale wywalczyły:

• Amelia Pobłocka w biegu klas V-VI na 1000m
  • Patrycja Pawłowska w biegu klas VII+gim na 1200m

Srebrne medale zdobyli:

• Julita Troka w biegu klas V-VI na 100m
  • Paulina Pawłowska w biegu klas VII+gim na 1200m
  • Arkadiusz Kostka w biegu klas VII+gim na 1500m

Brązowe medale wywalczyli:

• Maksymilian Lubecki w biegu klas I-IV na 800m
  • Kinga Troka biegu klas VII+gim na 1200m

W rywalizacji drużynowej nasi zawodnicy byli najlepsi w kategoriach dziewcząt klas I-VI oraz VII+ gimnazjum oraz w kategorii chłopców z klas VII + gimnazjum. Srebrne medal wywalczyła drużyna chłopców z klas I-VI .

Zwycięskie drużyny oraz medaliści indywidualni będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych, które odbędą się 11 kwietnia w Garczynie.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!

Składy drużyn:

Dziewczęta klasy I-VI: Daria Półczyńska, Marta Makurat, Agata Wika, Klaudia Domaszk, Kornelia Makurat, Iga Koźlarska, Amelia Formela, Marta Kamrowska, Oliwia Kleist, Wiktoria Lubecka, Julita Troka i Amelia Pobłocka.

Chłopcy klasy I-VI: Julian Wica, Maksymilian Lubecki, Piotr Zblewski, Dawid Pepliński, Łukasz Felskowski, Kacper Gospodarczyk, Jakub Niedźwiecki, Dominik Półczyński, Mateusz Pepliński, Kacper Czaja, Mateusz Meier i Maciej Wica.

Dziewczęta klasa VII i gimnazjum: Patrycja Pawłowska, Paulina Pawłowska, Kinga Troka, Weronika Piątkowska, Karolina Wilma i Daria Edel.

Chłopcy klasa VII + gimnazjum: Arkadiusz Kostka, Nikodem Politowski, Mateusz Kruszyński, Dawid Górny, Kacper Edel i Mateusz Wica.

Pełne wyniki: Wyniki Niedamowo 2018
Galeria zdjęć: Biegi w Niedamowie