Drugi turniej LMM

W październiku odbył się drugi tegoroczny turniej z cyklu Liga Małych Mistrzów. Pierwsza runda zmagań młodych piłkarzy odbyła się w dniach 11 (grupa B) i 13 października (A), natomiast druga w dniach 19 (B) i 26 października (A).

W ramach grupy A rywalizowali ze sobą zawodnicy z rocznika 2006/2007. W pierwszej rundzie w meczach rozgrywanych w Lipuszu udział wzięły 4 drużyny: Wda Lipusz, Santana Wielki Klincz, Olimpijczyk Skorzewo i Piaski Wąglikowice. Ze względów chorobowych w turnieju nie wzięła udziału drużyna z Kornego. Jej mecze zostały uznane jako walkowery dla pozostałych drużyn. Po pierwszej fazie rywalizacji najlepsi okazali się młodzi piłkarze Wdy Lipusz, którzy ostatecznie wygrali cały turniej.

W grupie B o wygraną walczyli ze sobą piłkarze z roczników 2008/2009. Pierwsza runda ich zmagań odbyła się na Orliku w Łubianie i zakończyła się wygraną Olimpijczyka Skorzewo. W drugiej rundzie rozegranej na boisku w Wielkim Klinczu piłkarze ze Skorzewa także okazali się najlepsi i dzięki temu zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Szczegółowe wyniki po dwóch rundach oraz klasyfikacje strzelców dostępne są w naszym dziale piłkarskim na naszej stronie internetowej.

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/olimpijczykliga/photos/
Najlepsi strzelcy