VI Bieg do Pustego Grobu w Skorzewie

Zapraszamy 1 kwietnia 2024 roku na kolejną, już szóstą edycję Biegu do Pustego Grobu w Skorzewie. Jak co roku wzorem Apostołów Piotra i Jana biegniemy i maszerujemy w poniedziałek Wielkanocny wczesnym rankiem o 6:30 aby upewnić się, że prawdziwie Pan Jezus zmartwychwstał.

Zagramy w półfinale ligi siatkówki

W niedzielę 28 stycznia w Hali Sokolnia w Kościerzynie odbyły się ćwierćfinałowe mecze Powiatowej Amatorskiej Ligi Drużyn Mieszanych. Nasi siatkarze zmierzyli się z zespołem Porcelana Lubiana, zwyciężając 3:0 i tym samym awansowali do półfinałów ligi. Skład drużyny w meczu z Porcelaną: Natalia Gołuńska, Beata Siedlecka, Natalia Gruchała, Mateusz Gołuński, Oskar Gierszewski, Sylweriusz Ronkowski, Artur Kryzel […]

Podsumowanie sezonu 2023

14 grudnia w sali konferencyjnej Hali Sportowej w Skorzewie obyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2023. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia oraz podziękowania za godne reprezentowanie klubu. Była to też okazja do podziękowań dla trenerów, sponsorów, rodziców i innych osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu.

Zawody Mikołajkowe

9 grudnia na Hali Sportowej w Skorzewie odbyły się Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci. Rywalizacja odbywała się w formie czwórboju w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6 i 7-8. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 30m, rzut piłką lekarską 1kg, trójskok z miejsca oraz bieg na 300m/600m.

Kolejne mecze w lidze siatkówki

W ostatnich tygodniach nasza drużyna siatkarska rozegrał dwa mecze. W ramach 4 kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Drużyn Mieszanych w Kościerzynie pokonaliśmy drużynę „Z Przypadku” 3:0. W kolejnym tygodniu rozegraliśmy awansem mecz z ekipą „Porcelana Lubiana” na hali sportowej w Łubianie. Pokonaliśmy gospodarzy także 3:0.