II Bieg do Pustego Grobu już za dwa miesiące

13 kwietnia o godzinie 6:30 wystartuje druga edycja Biegu do Pustego Grobu, wielkanocny bieg i marsz nordic walking dla wierzących i wątpiących. Wszystkie osoby, które chcą spędzić Poniedziałek Wielkanocny na sportowo zapraszamy do zapisów.

Bieg i marsz nordic walking odbędą się w formule rekreacyjnej bez rywalizacji i nagród dla najlepszych zawodników. Jednakże każdy uczestnik (zgłoszony w terminie), który ukończy bieg lub marsz otrzyma na mecie pamiątkowy, okolicznościowy medal.

Zapisy do biegu i marszu odbywają się na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/4711/strona.html. Opłata startowa wynosi 25 zł (płatność w momencie zgłoszenia). Zapisy elektronicznie potrwają do 5 kwietnia 2020 r.

Bieg i marsz ma wymiar charytatywny. 10 zł od każdego uczestnika przekażemy na budowę Kartuskiego Hospicjum Stacjonarnego.

 

 

Start do biegu i marszu nordic walking będzie miał miejsce w Skorzewie na ulicy Peplińskiego (przy dworcu kolejowym), natomiast meta zlokalizowana będzie przy kościele w Skorzewie. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 6,5 km (1 pętla) drogami gruntowymi i leśnymi. (ostatnie 600m ulicą Kościelną, chodnik z kostki brukowej).

Regulamin biegu: http://www.uks-skorzewo.pl/wp-content/uploads/2020/02/Regulamin_SKORZEWO-_-BIEG-DO-PUSTEGO-GROBU-2020.pdf

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *