Podsumowanie roku 2016

We wtorek 10 stycznia w Sali Wiejskiej w Skorzewie odbyło się klubowe podsumowanie roku 2016. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych na czele z wójtem Gminy Kościerzyna panem Grzegorzem Piechowskim, sponsorzy, trenerzy, zawodnicy i ich rodzice. Spotkanie było okazją do nagrodzenia najlepszych zawodników klubu, a także szansą na złożenie podziękowań trenerom, sponsorom i osobom, które aktywnie działały na rzecz UKS Olimpijczyk w ubiegłym roku.

Z grona zawodników nagrody otrzymała najlepsza dziesiątka klubowego rankingu. Najlepszym zawodnikiem został Daniel Pek (wicemistrz paraolimpijski z Rio), drugie miejsce zajęła Monika Czapiewska (medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski), a trzecie miejsce przypadło Kamilowi Wołoszykowi(m.in. za kwalifikację na Mistrzostwa Świata w triathlonie). Kolejne miejsca zajęli: Amelia Pobłocka, Konrad Dułak, Patrycja Pawłowska, Maciej Wica, Paulina Pawłowska, Maciej Kerszen i Amelia Formela. Specjalny upominek za „odkrycie roku” otrzymała Wiktoria Lubecka. Nagrodzeni zostali także wyróżniający się zawodnicy sekcji piłki nożnej: Igor Kukliński, Aleksander i Maksymilian Meier, Sebastian Niemczyk, Nikodem i Konrad Piankowscy, Mateusz Pepliński, Bartosz i Daniel Jonack.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nowe koszulki i słodycze.

Podziękowaliśmy naszym trenerom, Leszowi Zblewskiemu i Marcinowi Helcie oraz sponsorom i partnerom: Gminie Kościerzyna,  Zakładowi Sportu, Kultury i Turystyki, Firmom VISLINE, EKO-PIL i BOKER.

Za aktywną działalność na rzecz klubu podziękowania otrzymali: Patrycja i Sebastian Kuklińscy, Marta i Rafał Meier, Marzena I Rafał Dułak, Elżbieta i Tomasz Wica, Katarzyna Peplińska, Anita Piankowska i Martyna Peplińska.

Galeria zdjęć: część 1, część 2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *