Podsumowanie weekendu

Bardzo udany weekend mają za sobą zawodnicy Olimpijczyka Skorzewo. W ostatnich dniach biegacze naszego klubu godnie reprezentowali nas na zawodach w Somoninie, Starogardzie Gdańskim i Pomysku Wielkim zajmując wiele czołowych miejsc.

Bieg Brzegami Raduni w Somoninie

Bardzo dobry występ podopiecznych trenera Leszka Zblewskiego: zawodników Olimpijczyka i reprezentantów „Budowlanki”. Najlepsze miejsca zajmowali:

Leszek Zblewski – 1 miejsce w biegu otwartym mężczyzn na 4 km,
Paulina Kurs – 2 miejsce w biegu otwartym kobiet na 2,5 km,
Marcin Stanisławski – 3 miejsce w biegu otwartym mężczyzn na 4 km,
Paulina Pierzgalska – 3 miejsce w biegu klas III-IV na 600 m.

Zawodnicy trenujący pod okiem Leszka Zblewskiego startujący w biegu szkół ponadgimnzajalnych w składzie: Kamila Urbaniak, Sabina Landowska, Karolina Wierzba i Marcin Stanisławski zajęli 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół, ulegając tylko 1 LO Kartuzy.

Bieg Kociewski w Starogardzie Gdańskim

Zwycięstwo Pauliny Pierzgalskiej w biegu dziewcząt klas III-IV! Był to jedyny, ale za to konkretny występ zawodników Olimpijczyka w tegorocznym Biegu Kociewskim. Dodatkową nagrodą dla naszej zawodniczki było spotkanie, autograf i wspólne zdjęcie z Moniką Pyrek – kilkukrotną medalistką mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce.

Przełajowy Bieg Rodła w Pomysku Wielkim

Weekendowe starty zakończył bardzo udany występ w XXVI Biegu Rodła, który w sobotę odbył się w Pomysku Wielkim k.Bytowa. Daniel Pek zajął 2 miejsce, Monika Czapiewska 3 miejsce, a Leszek Zblewski 4 miejsce w biegu głównym na dystansie 4 km.

Zwycięstwa odnieśli: Tadeusz Zblewski i Angelika Cichocka (oboje Talex Borzytuchom).

Więcej zdjęć dostępnych jest na naszej stronie na facebooku: facebook.com/olimpijczyk

Galeria zdjęć z Somonina: XVIII Regionalne Biegi „Brzegami Raduni”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *