Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Olimpijczyka i Zespołu Szkół w Skorzewie na Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych, które we wtorek (28 marca) odbyły się w Garczynie.

Z licznej, 36-osobowej ekipy ze Skorzewa najlepiej spisali się:

Amelia Pobłocka – złoty medal w biegu na 1000 m dziewcząt z klas V-VI
Mateusz Pepliński – brązowy medal w biegu na 600 m chłopców z klas III-IV
Marcin Felskowski – brązowy medal w biegu na 2000 m chłopców z gimnazjum.

Ta trójka wywalczyła awans na finał wojewódzki, który odbędzie się 28 kwietnia w Człuchowie.

Świetnie spisali się także nasi chłopcy z klas III-IV i dziewczęta z gimnazjum. Najmłodsi chłopcy zdobyli pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej, startując w składzie: Mateusz Pepliński, Konrad Dułak, Kacper Gierszewski, Jakub Niedźwiecki, Dominik Półczyński i Fabian Krauze. Nasze gimnazjalistki wywalczyły 3 miejsce biegnąć w składzie: Paulina Pawłowska, Daria Edel, Agata Makurat, Karolina Wilma, Natalia Breza, Wiktoria Gaffke.

Miejsca pozostałych naszych drużyn:

4 miejsce – Chłopcy z gimnazjum w składzie: Marcin Felskowski, Maksymilian Etmański, Nikodem Politowski, Sebastian Trela, Jaromir Żywicki, Piotr Pepliński.
5 miejsce – dziewczęta z klas V-VI w składzie: Amelia Pobłocka, Patrycja Pawłowska, Amelia Żywicka, Weronika Piątkowska, Magda Chrapkowska, Barbara Edel.
5 miejsce – chłopcy z klas V-VI w składzie: Maciej Wica, Kacper Krencki, Mateusz Świeczkowski, Dawid Meyer, Breza Michał, Wilma Przemysław.
7 miejsce dziewczęta z klas III-IV w składzie: Julita Troka, Wiktoria Lubecka, Amelia Formela, Marta Kamrowska, Klaudia Siewert, Magda Stosik.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na finale wojewódzkim!

Galeria zdjęć: Garczyn

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *