Zmiana formy Biegu do Pustego Grobu

Z względu na zaistniałą sytuację w kraju i na świecie, II Bieg do Pustego Grobu w Skorzewie zmienia swoją formę i staje się wirtualnym wydarzeniem sportowym, które na pewno zostanie rozegrane 13 kwietnia 2020 r.

Zgłoszeni i opłaceni zawodnicy, jeżeli wyrażą wolę i nie odwołają jej poprzez przesłanie maila z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu, zostają do niego zakwalifikowani automatycznie.

Opłata startowa w wysokości 25 zł pozostaje do końca trwania zapisów, tj. do dnia 05.04.2020 r.

Wydarzenie będzie polegało na pokonaniu przez uczestnika dystansu minimum 6 km w dniu 13 kwietnia biegnąc, spacerując lub idąc z kijami do dowolnego kościoła, w którym znajduje się Pusty Grób Pański, aby upewnić się, że Pan rzeczywiście zmartwychwstał. Łączymy się w ten sposób wirtualnie ze wszystkimi uczestnikami, a w szczególności tymi, którzy pokonywać będą trasę w Skorzewie.

Trasa w Skorzewie będzie oznaczona w godzinach od 6:00 – 9:00. Medale wydawane będą na mecie przy kościele.

 

 

Każdego uczestnika, który będzie brał udział w wydarzeniu poza Skorzewem, zachęcamy do potwierdzenia i przesłania organizatorowi lub umieszczeniu w komentarzu na stronie wydarzenia na Facebooku, dowodu pokonania dystansu w postaci zrzutów z aplikacji lub zdjęć i filmików z trasy. Na tej podstawie zostanie wysłany pocztą pamiątkowy medal i imienny numer startowy.

ZAPISY | LISTA UCZESTNIKÓW

 

Dokonując zgłoszenia uczestnicy wydarzenia są zobowiązani podać prawdziwe dane osobowe oraz wpisać adres korespondencyjny do wysłania medalu w polu: UWAGI (przy wypełnianiu zgłoszenia) lub wysłać je na adres organizatora: uks-skorzewo@o2.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *