Biegi Uliczne już w sobotę!

VIII Biegi Uliczne pamięci Jana Pawła II odbędą się już w najbliższą sobotę! Przedstawiamy kilka faktów związanych z naszą imprezą i przypominamy, że wciąż trwają zapisy do biegu głównego: https://elektronicznezapisy.pl/event/381/signup.html

Biegi odbędą się 4 czerwca w Centrum Sportu i Rekreacji w Skorzewie k/Kościerzyny. Początek zawodów o godzinie 16:00, natomiast start do biegu głównego o 17:15. Rozegranych zostanie 11 biegów w różnych kategoriach wiekowych (10 biegów dla dzieci i młodzieży oraz bieg główny na dystansie 5 km).

Na uczestników wszystkich biegów czekają bardzo atrakcyjne nagrody w losowaniu. Główną nagrodą jest w tym roku Telewizor LED 40″. Dodatkowo szkoła jazdy RondoBis ufundowała dla najszybszego gimnazjalisty ze Skorzewa w biegu na 5 km darmowy kurs na kategorię AM (motorower), a dla najlepszego zawodnika z powiatu kościerskiego na 5 km darmowy kurs prawa jazdy na kategorię A,B lub T.

Ciekawe nagrody czekają także dla najszybszych rodzin. Regulamin kategorii rodzinnej znajdziecie tutaj.

Sponsorami tegorocznych biegów są: AQUA Centrum, AutohandelBOKER – market budowlany, EKO-PILGmina KościerzynaKaszubskie Centrum Edukacji VADEMECUMRondobis Centrum Szkolenia Kierowców, Nadleśnictwo KościerzynaStacje paliw OKTAN, Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoVisline Polska.

Mapa biegów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *