Ruszyły zapisy na Bieg Mazurka

Wszystkich zainteresowanych biegaczy powinna ucieszyć informacja, że ruszyły elektroniczne zapisy na XXXIII Bieg Mazurka Dąbrowskiego w Będominie. Zgłoszenia można dokonać na stronie nowe.elektronicznezapisy.pl.

Bieg Mazurka to trzeci bieg z cyklu biegowego Grand Prix Ziemi Kościerskiej. Zawody odbędą się 27 września (niedziela) przy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie. Początek zawodów zaplanowano na godz. 13:00, natomiast start do biegu głównego na dystansie 5 km o 13:40.

Osoby zainteresowane startem w biegu głównym mogą zapisać się do udziału w zawodach poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://nowe.elektronicznezapisy.pl/event/33.html

Regulamin imprezy znajdziecie tutaj: http://www.uks-skorzewo.pl/

„Biegowe Grand Prix Ziemi Kościerskiej 2015” to cykl 4 niezależnych biegów przełajowych i ulicznych rozgrywanych od marca do października na terenie powiatu kościerskiego.

W skład tegorocznego Grand Prix wejdą imprezy organizowane w Garczynie (Bieg Morsa), Będominie (Bieg Mazurka), Kościerzynie (Biegi Kościerskie) i nasze – w Skorzewie (Biegi Pamięci Jana Pawła II).

Celem Grand Prix jest popularyzacja biegania w naszym powiecie oraz nagrodzenie najlepszych biegaczy startujących w całym cyklu. Aby móc zostać sklasyfikowanym trzeba będzie ukończyć co najmniej 3 z 4 biegów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *