IV Bieg do Pustego Grobu za nami

Już po raz czwarty w Poniedziałek Wielkanocny w Skorzewie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna pod nazwą „IV Bieg do Pustego Grobu”. Jak niegdyś Apostołowie Piotr i Jan, wczesnym rankiem o godz. 6:30 na trasę o długości 6,5 km pobiegło i pomaszerowało 100 zawodników, głównie mieszkańców Skorzewa i okolic, ale nie zabrakło także uczestników z takich miejscowości jak Reda, Starogard, Luzino, Gdynia, Będomin, Skrzeszewo.

Była to doskonała okazja na aktywne spędzenie czasu całymi rodzinami. Pogoda dopisała, wszyscy cało i zdrowo i w dobrych humorach dotarli do mety, która znajdowała się przed kościołem parafialnym w Skorzewie. Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy okolicznościowy medal z rąk pana sołtysa.

Był to pięknie i owocnie spędzony czas. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział! Dzięki Wam tym roku zebraliśmy kwotę 2 tys. zł, która zostanie przeznaczona na pomoc kościerskiemu hospicjum.

Impreza została dofinansowana przez Gminę Kościerzyna w ramach zadania z obszaru upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Link do galerii zdjęć : https://photos.app.goo.gl/m55Yh4yY6s4KsEbz9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *