Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne w Skorzewie

W sobotę, 13 grudnia, w Hali Sportowej w Skorzewie odbyły się Mikołajkowe Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci, zorganizowane przez UKS Olimpijczyk. W wydarzeniu udział wzięło blisko 40 uczestników, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Oprócz rywalizacji sportowej, celem zawodów była integracja oraz dobra zabawa.

Galeria zdjęć:

Rywalizacja toczyła się w formie wieloboju składającego się z czterech konkurencji: biegu na 30m, trójskoku z miejsca, rzutu piłką lekarską i biegu na 300 lub 600m. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali medale i upominki, a dla najlepszych nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych:

Dziewczęta- klasy 0-1
1. Sara Słomińska 118 pkt.
2. Liliana Peplińska – 87 pkt.
3. Kaja Kujawska – 86 pkt.

Chłopcy – klasy 1-4
1. Alan Gliński – 162 pkt.
2. Bogusz Brzeziński – 161 pkt.
3. Tobiasz Czapiewski – 152 pkt.

Dziewczęta – klasy 2-4
1. Rozalia Dułak – 184 pkt.
2. Julia Szwaja – 155 pkt.
3. Liliana Alichwiert – 152 pkt.

Chłopcy – klasy 5-6
1. Jakub Budnarowski – 112 pkt.

Dziewczęta – klasy 5-6
1. Anna Lubińska – 224 pkt.
2. Pola Glińska – 188 pkt.
3. Aleksandra Murglin – 187 pkt.

Dziewczęta – klasy 7-8
1. Julia Edel – 287 pkt.
2. Daria Półczyńska – 221 pkt.
3. Julia Budnarowska – 190 pkt.

Chłopcy – klasy 7-8
1. Filip Lepak – 259 pkt.
2. Maksymilian Roszkowski – 223 pkt.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy rodzicom i sponsorom, którzy wsparli nasze zawody m.in. firmom VISLINE, Bank Spółdzielczy w Kościerzynie, Cukiernia Maja oraz Gminie Kościerzyna.