Drużynowe biegi przełajowe w Niedamowie

W poniedziałek 20 marca w Niedamowie odbyły się Gminne Igrzyska i Gimnazjada w drużynowych biegach przełajowych. Biegacze z Zespołu Szkół w Skorzewie, a wśród nich wielu zawodników naszego klubu, spisali się bardzo dobrze wygrywając klasyfikację drużynową w 5 kategoriach na 6 możliwych.

Biegacze ze Skorzewa triumfowali w klasyfikacji dziewcząt i chłopców klas V-VI, dziewcząt i chłopców z gimnazjum oraz chłopców z klas III-IV. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z klas III-IV.

Indywidualnie medale wywalczyli:

Złote: Wiktoria Lubecka, Amelia Pobłocka, Paulina Pawłowska
Srebrne: Patrycja Pawłowska, Daria Edel, Marcin Felskowski
Brązowe” Mateusz Pepliński, Maciej Wica

Gratulujemy wszystkim biegaczom i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 28 marca w Garczynie.

Galeria: Niedamowo