Dwa medale na mistrzostwach powiatu

Wczoraj, poniedziałek 15 kwietnia w Garczynie odbyły się Powiatowe Igrzyska, Gimnazjada i Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatu Kościerskiego. Na zawodach będącymi jednocześnie eliminacjami do mistrzostw rangi wojewódzkiej dobrze spisali się zawodnicy na co dzień reprezentujący barwy Olimpijczyka Skorzewo.

Najlepszy występ zanotowały gimnazjalistki. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt Gimnazjum w Skorzewie w składzie Natalia Kostka (4 miejsce indywidualnie), Natalia Etmańska, Monika Betcher i Ewelina Dułak zajęło pierwsze miejsce. 

Miejsce na podium udało się wywalczyć także Patrykowi Chrapkowskiemu, który zajął drugie miejsce w biegu gimnazjalistów.

Wysokie 5 miejsce wśród gimnazjalistek zajęła Natalia Wysocka. Podopieczna trenera Mateusza Kąkola zdołała tym samym uzyskać awans na na finał wojewódzki.

W rywalizacji zawodników ze szkół ponadgimnazlanych Marcin Stanisławski (PZS nr 2) i Patrycja Kozikowska (I LO) zajęłi czwarte miejsca. W tej samej kategorii dobrze wypadły nasze byłe zawodniczki: Basia Główczewska (PZS nr 2) zajęła pierwsze, Monika Labuda (Ekonomik) trzecie, a Karolina Jonack (PZS nr 2) dziesiąte miejsce.

Na finale wojewódzkim w Człuchowie (już w środę) nasz klub reprezentować będą: Natalia Kostka, Natalia Wysocka, Marcin Stanisławski i Patrycja Kozikowska.

Galeria zdjęć: Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *