IX Wojewódzka Olimpiada Lekkoatletyczne DYSK POMORSKI

Znakomity występ zanotowali podopieczni Pana Leszka Zblewskiego w finale wojewódzkim Olimpiady Lekkoatletycznej DYSK POMORSKI, który odbył się we wtorek, 13 czerwca, na stadionie GOKF w Gdańsku.

Najlepszą w województwie okazała się nasza sztafeta 4x 100 m w składzie: Wiktoria Lubecka, Dominik Półczyński, Julita Troka i Konrad Dułak i tym samym zdobyła złoty medal. Medal srebrny w biegu na 60 m wywalczyła Wiktoria Lubecka, zaś brąz w rzucie piłeczką palantową zdobył Jakub Makurat. Gratulujemy!

W rywalizacji drużynowej powiatów, nasz powiat zajął 2 miejsce. Nagrodą dla najlepszych trzech drużyn powiatowych jest dwudniowy pobyt w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie połączony z konsultacjami trenerskimi kadry wojewódzkiej. Nasi medaliści wraz z trenerem pojadą do COS OPO w Cetniewie w październiku.

Dodajmy, że udany występ w Gdańsku (14 czerwca) zanotował również Daniel Pek, który zajął drugie miejsce w biegu na 1500 m rozgrywanym w ramach 45. Memoriału Żylewicza. Daniel uzyskał czas 4:00.88.

Galeria: https://www.facebook.com/olimpijczyk/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *