Kacper Jaszewski 5 w Mistrzostwach Polski

Piąte miejsce wywalczył Kacper Jaszewski w Halowych Mistrzostwach Polski U18 na dystansie 1000m! Zawody rozgrywane były w dniach od 11 do 13 lutego w Rzeszowie.

Podopieczny Leszka Zblewskiego pobiegł bardzo ambitnie i odważnie, przez cały bieg utrzymując się w czołówce. Niestety w końcówce naszemu zawodnikowi zabrakło trochę sił i ostatecznie Kacper uplasował się na piątej pozycji.

To największy sukces w karierze naszego zawodnika. Piąte miejsce w kraju budzi szacunek, szczególnie że został osiągnięty bez dobrych warunków do treningu (brak hali i stadionu) oraz specjalnych przygotowań do startów w hali.