Kolejne zmiany w formule Biegu do Pustego Grobu

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją w Polsce i stanem epidemii wprowadzonym do 11/04 proponujemy, aby Bieg do Pustego Grobu przyjął pełną formułę wirtualną.

Na pokonanie dystansu ok. 6km każdy uczestnik miałby czas do końca oktawy Wielkiej Nocy, czyli do 19 kwietnia. W dowolnym czasie, dowolnym sposobem (biegiem, spacerem czy nordic walking) i w dowolnym miejscu w Polsce pokonujecie dystans ok. 6km (z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa). Przesyłacie do organizatora Messengerem, e-mailem, lub innym kanałem kontaktowym, zdjęcie, filmik, screen z zegarka lub smartfona z pokonanej trasy. My wyślemy Wam pamiątkowy medal pocztą. Byłoby super, gdyby Wasz bieg zakończył się zgodnie z nazwą, przy Pustym Grobie Pańskim, ale w dobie epidemii nie będziemy tego wymagali.

 

ZAPISY | LISTA UCZESTNIKÓW

 

Najważniejsze, żebyśmy połączyli się razem we wspólnej idei i wspólnym celu.

TRASA BIEGU

Organizator przygotował wideo z trasy biegu, które umożliwi Wam pokonanie naszej trasy wirtualnie u siebie w domu np. na bieżni mechanicznej (czas trwania wideo to ok. 28 minut).

 

 

Przygotowaliśmy także przegląd trasy w przyspieszonym tempie:

 

 

ZMIENIAMY CEL CHARYTATYWNY

Dostosowując się do sytuacji podjęliśmy decyzję, że przekażemy zebrane od Was środki na walkę z COVID-19. W tym celu wspomożemy Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, który pełni rolę szpitala zakaźnego.

Zapisy potrwają do wyczerpania limitu 100 uczestników lub do 19 kwietnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *