Podium Damiana

Trzecie miejsce Damiana Wnuka na biegu w Gdańsku oraz nowy rekord życiowy ustanowiony w Toruniu przez Daniela Peka to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu dotyczące startów naszych zawodników.

Swój nowy rekord życiowy Daniel uzyskał w biegu na 800 m. Podczas Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego w Toruniu nasz zawodnik pokonał ten dystans w czasie 1:53.65.

Damian swój sukces odniósł podczas II Bieg Piotra i Pawła, który w sobotę odbył się w Gdańsku. Zawodnik Olimpijczyka 10-kilometrową trasę pokonał w czasie 36:19 co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej (zwyciężył Radosław Dudycz).