Sztafety w Garczynie

Dzisiaj w Garczynie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Wzięła w nich udział spora grupa zawodników naszego klubu reprezentujących swoje szkoły.

Dziewczęta z Gimnazjum w Skorzewie wywalczyły 4 miejsce. Walcząc dzielnie musiały uznać wyższość koleżanek z Nowej Karczmy, Kościerskiego Gimnazjum nr 1 i Wiela. Dziewczyny biegły w  tym samym składzie co w Wąglikowicach.

Kilka naszych zawodniczek i byłych zawodniczek startowało w reprezentacjach szkół ponadgimnzjalnych. W reprezentacji 1LO, które zajęło 1 miejsce biegła Paulina Kurs i Patrycja Kozikowska. W składzie „Ekonomika” brązowe medale wywalczyły: Kamila Daszkowska, Monika Labuda, Karolina Półczyńska, Weronika Zwara i Daria Formela, natomiast w drużynie PZS nr 3 startowała Dominika Ciemińska.

Wśród chłopaków z „Budowlanki”, podopiecznych trenera Leszka Zblewskiego, swój wkład w zdobycie 2 miejsca i awans na finał wojewódzki wnieśli: Marcin Stanisławski i Maciej Kurs.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a tym którzy uzyskali awans na finał wojewódzki życzymy powodzenia!

Galeria zdjęć: Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe