Udane Kościerskie Biegi Uliczne

Spora grupa naszych biegaczy wzięła w sobotę udział w 21 edycji Kościerskich Biegów Ulicznych. Dużo radości dostarczyli nam najmłodsi zawodnicy, którzy pokazali klasę zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach.

Amelia Pobłocka zwyciężyła w kategorii klas III-IV na dystansie 400 m, a Konrad Dułak był najszybszy w kategorii klas I-II na 300 m. Julek Wica zajął 2 miejsce w biegu najmłodszej kategorii 2009 i młodsi na 150 m, zaś Maciej Wica wywalczył 5 miejsce w kategorii klas III-IV.

Ponadto w biegach młodzieżowych startowali też: Paulina Pierzgalska, Agata Tomaczkowska, Agata Makurat, Wiktoria Dułak, Sylwia Biernat i Kacper Tomaczkowski.

W biegu głównym Remusa na dystansie 5 km najlepiej spisali się panowie: Kamil Wołoszyk, Maciej Kerszen i Damian Wnuk, którzy zajęli całe podium w kategorii M20-29. Gratulacje należą się także naszej młodzieży, która zdecydowała się na pokonanie 5-kilometrowego dystansu – Monice Betcher, Ani Lis, Sławomirowi Wica, Maksymilianowi Etmańskiemu i Piotrowi Peplińskiemu.

Galeria zdjęć: XXI Kościerskie Biegi Uliczne
Wyniki biegu głównego: XXI Kościerskie Biegi Uliczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *