Zapraszamy na podsumowanie sezonu

Leszek Zblewski, Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk Skorzewo zaprasza członków Klubu na uroczyste podsumowanie sezonu 2015, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 17:00 w Sali Wiejskiej w Skorzewie.

Na spotkaniu przypomnimy najważniejsze osiągnięcia sportowego naszego klubu, podziękujemy sponsorom i partnerom za wsparcie w ostatnich 12 miesiącach oraz nagrodzimy najlepszych zawodników.

Tradycyjnie ranking na najlepszych zawodników Olimpijczyka powstał w oparciu o szereg różnego rodzaju kryteria, takie jak starty na zawodach mistrzowskich (województwa, Polski, Europy, świata), uzyskanie klasy sportowej, poprawienie rekordu klubu itp. (pełny regulamin dostępny jest tutaj).

W bieżącym roku, podobnie jak poprzednim, pierwsze miejsce w rankingu na najlepszego zawodnika UKS „Olimpijczyk” Skorzewo w 2015 roku zajął Daniel Pek, który wyprzedził Monikę Czapiewską. Trzecie miejsce na podium zajął Maciej Kerszen.

Pełny ranking znajdziecie tutaj.