Zimowe starty

Mimo zimowej aury nasi zawodnicy nie rezygnują ze startów. W ostatnich tygodniach na udział w zawodach w Sopocie i Olsztynie zdecydowali się Damian Wnuk i Kamil Wołoszyk.

Damian zajął piąte miejsce w biegu na dystansie 8 km rozegranym w ramach XXXIII edycji biegów przełajowych po plaży (23 stycznia). Dodatkowo nasz reprezentant został sklasyfikowany na drugim miejscu w klasyfikacji wiekowej mężczyzn do 29 lat.

Kamil natomiast był trzeci podczas olsztyńskiej edycji City Trial, która odbyła się 16 stycznia. Na 5-kilometrowej trasie nasz biegacz uległ jedynie medalistom mistrzostw Polski – Arturowi Olejarzowi i Wojechowi Kopeć.