Biegi Uliczne w Skorzewie już za miesiąc

Już tylko miesiąc dzieli nas od startu 10. Biegów Ulicznych Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie. Niezdecydowanych zachęcamy do zapisów i przedstawiamy jakie atrakcje czekają na uczestników już 26 maja.

ZAPISZ SIĘ!

 

Biegi Uliczne w Skorzewie to święto biegania, w którym może wciąż udział każdy bez względu na ograniczenia biegowe. W programie imprezy przewidziano aż 9 biegów w blisko 30 kategoriach wiekowych! Na dzieci czekają biegi na dystansach pd 150 do 1000m, zaś dla starszych (zawodnicy/zawodniczki z rocznika 2004 i starsi) bieg główny na 5 km.

Szczegółowy regulamin imprezy znajduje się tutaj.

Natomiast tutaj znajduje się regulamin kategorii na najszybszą rodzinę (drużyna rodzinna musi składać się z minimum 3 osób zgłoszonych przez kapitana drużyny np.: dwójki rodziców z dzieckiem, dwójki rodzeństwa i jednego z rodziców).

 

 

Poza prawem uczestnictwa w biegach każdy uczestnik otrzyma prawo do udziału w losowaniu nagród. Dodatkowo każdy uczestnik biegów młodzieżowych otrzyma na mecie medal, napój i słodki upominek, zaś w biegu głównym organizator zapewnia medal, koszulkę (przy zgłoszeniu do 20 maja) oraz wodę na mecie i posiłek regeneracyjny.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *