Finał Wojewódzki bez medalu

Bez medalu, ale z podniesionymi głowami wracamy z Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej, który w piątek 5 kwietnia odbył się w Człuchowie.

Najbliżej zajęcia miejsca na podium była Julita Troka, która w biegu na 1000m, po kapitalnej walce, zajęła ostatecznie 4 miejsce. Równie dobrze spisała się Amelia Pobłocka, która była 7 w wyścigu na 1500m, startując z nawet dwa lata starszymi koleżankami.

W biegu Amelii bardzo dobrze spisały się także jej koleżanki z drużyny: Patrycja Pawłowska (41 miejsce), Michalina Meyer (57), Kinga Troka (70) i Paulina Pawłowska (73). Ich występ złożył się na 4 miejsce w rywalizacji drużynowej. Do medalu zabrakło zaledwie 16 pkt.

Jedynym chłopcem, który reprezentował nasz w Czhłuchowie był Dawid Górny, który na dystansie 2km wywalczył 32 miejsce.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Kościerzyna za transport na zawody.

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/olimpijczyk/
Wyniki: Igrzyska dzieci – dziewczęta