III Bieg do Grobu

70 uczestników poniedziałkowego poranka dotarło do pustego Grobu Pańskiego w kościele parafialnym w Skorzewie, gdzie zlokalizowana była meta trzeciej już edycji Biegu do Pustego Grobu.

Przy symbolicznej mecie przy kościele czekał na biegaczy i maszerów ksiądz Proboszcz Aleksander, który błogosławił wszystkich wodą święconą (także w ramach śmigusa dyngusa). Na mecie czekały piękne okolicznościowe medale. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy numer startowy. Pozostałe 31 osób (limit na nasz bieg wynosił w tym roku 101 zawodników) ukończy swój bieg w konwencji wirtualnej w swoim miejscu zamieszkania do 11 kwietnia. Połączą się z nami w ten sposób mieszkańcy mi.in. Gdańska, Poznania, Szczecina, Gdyni, Bydgoszczy, Ciechocinka, Kępic, Sycowej Huty, Zgorzałego, Wąbrzeźna, Orlika, Będomina, Kiełpina i Wrocławia.

Razem pobiegliśmy wpierając cel charytatywny – budowę Kartuskiego Hospicjum Stacjonarnego Caritas. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy, że byliście z nami! Serdecznie zapraszamy do Skorzewa w przyszłym roku! Alleluja!

Galeria zdjęć: https://photos.google.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *