III Bieg do Pustego Grobu

5 kwietnia o godzinie 6:30 wystartuje już trzecia edycja Biegu do Pustego Grobu, wielkanocny bieg i marsz nordic walking dla wierzących i wątpiących. Podobnie jak w roku ubiegłym, bieg przyjmie formę stacjonarną oraz wirtualną. Wszystkie osoby, które chcą spędzić Poniedziałek Wielkanocny na sportowo zapraszamy do zapisów.

Bieg i marsz nordic walking odbędą się w formule rekreacyjnej bez rywalizacji i nagród dla najlepszych zawodników. Każdy uczestnik (zgłoszony w terminie), który ukończy bieg lub marsz otrzyma pamiątkowy, okolicznościowy medal, bez względu na to czy zdecyduje się na start stacjonarny w Skorzewie, czy start wirtualny.

Zapisy do biegu i marszu odbywają się na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/5574.html. Opłata startowa wynosi 25 zł (w przypadku biegu stacjonarnego) oraz 30 zł (w przypadku biegu wirtualnego). Zapisy elektronicznie potrwają do 3 kwietnia 2021 r.

Opłata startowa przeznaczona jest na pokrycie kosztów organizacyjnych, medali i numerów startowych oraz w przypadku biegu wirtualnego przesyłki medali. Środki finansowe, które pozostaną przekażemy na cel charytatywny – Budowę Kartuskiego Hospicjum Stacjonarnego. Wniesiona opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Start do biegu stacjonarnego będzie miał miejsce w Skorzewie na ulicy Peplińskiego (przy dworcu kolejowym), natomiast meta zlokalizowana będzie przy kościele w Skorzewie. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 6,5 km (1 pętla) drogami gruntowymi i leśnymi. (ostatnie 600m ulicą Kościelną, chodnik z kostki brukowej).

Bieg i marsz wirtualny odbędzie się w dniach od 5 do 11 kwietnia 2021r. w dowolnym miejscu w Polsce. Uczestnicy pokonują trasę o długości minimum 6,5km potwierdzając wzięcie udziału w wydarzeniu na podstawie zrzutu z ekranu w dowolnej aplikacji rejestrującej trasę aktywności (Map MyRun, Huawei zdrowie, Strava itp.). Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, data.

Regulamin biegu: http://www.uks-skorzewo.pl/wp-content/uploads/2021/03/ver.2_Regulamin_SKORZEWO-_-BIEG-DO-PUSTEGO-GROBU-2021-1.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *