Piknik piłkarski

We wtorek (23 czerwca) w Skorzewie odbył się piknik piłkarski sekcji piłki nożnej UKS Olimpijczyk Skorzewo. Młodzi piłkarze i ich rodzice spotkali się aby podsumować sezon 2014/2015 i na sportowo razem spędzić czas. Pogoda trochę pokrzyżowała plany i dla tego główna atrakcja tego dnia , czyli mecze zawodników z rodzicami, odbyły się na hali.

Na początek do rywalizacji przystąpili chłopcy z grupy starszej i tatusiowie. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla chłopców. Następnie pojedynek rozpoczęły mamusie z chłopcami grupy młodszej. W tym pojedynku zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy wygrywając ze swoimi mamami 3:1. Po zwycięskich meczach chłopcy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze, a cały piknik zakończył się wspólnym grillowaniem.

Prezes klubu Leszek Zblewski, wiceprezes Rafał Meier i trener Marcin Helta podziękowali zawodnikom za cały sezon, sumienne treningi i sportową walkę na turniejach. Podziękowali także rodzicom, którzy angażowali się w życie sekcji w ciągu całego sezonu oraz tym, którzy pomogli przy przygotowaniu pikniku.

Galeria zdjęć: Piknik piłkarski.