Faustyna po raz drugi na Gali Mistrzów Sportu

Faustyna Kotłowska już po raz drugi w swojej karierze gościła na Gali Mistrzów Sportu, na której wręczano tytuł najlepszego sportowca ubiegłego roku. Zawodniczka naszego klubu została zaproszona jako ubiegłoroczna laureatka w kategorii sportowiec bez barier.

Tegoroczną laureatką w kategorii sportowiec bez barier otrzymała Róża Kozakowska (złota i srebrna medalistka igrzysk paraolimpijskich w Tokio), natomiast zwycięzcą 87. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2021 został Robert Lewandowski.

Wierzymy, że obecność Faustyny wśród najlepszych polskich sportowców zmotywuje ją do osiągania kolejnych sukcesów w najbliższym sezonie, a pozostałych zawodników naszego klubu zainspiruje do dalszych treningów.

Zdjęcie: Instagram zawodniczki @fisiaxd