Debiut w Powiatowej Lidze Siatkówki Drużyn Mieszanych

Udany debiut zanotowała drużyna Olimpijczyka Skorzewo w Powiatowej Lidze Siatkówki Drużyn Mieszanych! W pierwszej kolejce nasi reprezentanci pokonali drużynę Porcelana Lubiana 3:1.

To nie pomyłka! Nie samą lekkoatletyką stoi Olimpijczyk. W miniony weekend nasz zespół siatkarski rozpoczął rywalizację w ramach Powiatowej Lidze Siatkówki.

Duże brawa dla naszego zespołu i powodzenia w kolejnej rundzie. Już 20 listopada nasza drużyna zagra z zespołem Avengers. Początek meczu o 9:30.

Skład drużyny w dzisiejszym meczu: Natalia Breza, Beata Siedlecka, Michalina Meyer, Paweł Zblewski, Mateusz Gołuński, Artur Kryzel, Kacper Modrzejewski, Sebastian Ogórkiewicz i Leszek Zblewski. Kierownik zespołu – Natalia Gołuńska.