Zapraszamy na Biegi Uliczne do Skorzewa!

Już w najbliższą sobotę, 31 maja, w Skorzewie wystartują 6. Biegi Uliczne pamięci Jana Pawła II. Na uczestników czeka szereg atrakcji. Przypomnijmy, że w programie zawodów znajdzie się 11 biegów, w tym bieg główny na dystansie 5 km.

Dlaczego warto przyjechać do Skorzewa? Chociażby dlatego, że na pierwszych 120 zawodników biegu głównego czekają unikalne, odlewane medale z wizerunkiem Jana Pawła II. Ponadto wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagród, wśród których główną nagrodą będzie laptop z drukarką ufundowany przez KCE VADEMECUM.

Atrakcyjne nagrody otrzymają także najlepsze rodziny w kategorii rodzinnej. Organizatorzy przygotowali 3 weekendowe pobyty w Garczynie z atrakcjami (żeglarstwo, kajakarstwo, strzelnica itp.) ufundowanymi przez PCM Garczyn.

Nie zabraknie także upominków dla najlepszych. Ci otrzymają specjalnie na ten bieg odlewane statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Do zawodów można zapisywać się na stronie: http://elektronicznezapisy.pl/, natomiast tutaj znajdziecie regulamin ogólny, a tutaj regulamin kategorii na najszybszą rodzinę.

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Centrum Sportu i Rekreacji w Skorzewie. Początek imprezy zaplanowano na godz. 17:00, natomiast start do biegu głównego na 18:15.

Zobacz trasy biegów: 
http://www.uks-skorzewo.pl/images/biegi/mapa_skorzewo.jpg

Przy okazji Biegów odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Przypominamy: 31 maja, Skorzewo koło Kościerzyny. Zapraszamy! Udział w naszych zawodach jest bezpłatny.

Projekt medali:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *